Home
Reklama
Reklama
BIP

Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż nie pobiera opłat za udostępnianie materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących funduszy europejskich.

Przestrzegamy przed nieuczciwymi firmami konsultingowymi i doradczymi, które powołując się na  Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty m.in. na zakup materiałów informacyjnych dotyczących funduszy europejskich lub realizowanych przez nas projektów. Materiały informacyjne przesyłane przez nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze są informacjami bezpłatnymi i ogólnodostępnymi, opublikowanymi na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, stronach PARR S.A. oraz innych instytucji odpowiedzialnych za udostępnienie informacji dotyczących Funduszy Europejskich.

Pracownicy PARR S.A. nie kontaktują się z przedsiębiorcami z terenu woj. pomorskiego w celu proponowania odpłatnej usługi dotyczącej  m.in.  pisania projektów o dofinansowanie.

2017.06.08 Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych w Słupsku
czwartek, 04 maja 2017 12:50

Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa z partnerami, w tym Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., zaprasza firmy, instytucje, szkoły i uczelnie do zaprezentowania swojej oferty na targach pn. „Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych", które odbędą się w dniu 8 czerwca br. w Słupsku. Będą to pierwsze na tak dużą skalę targi organizowane w regionie słupskim, w których zostaną zaprezentowane firmy rozwijające się i zwiększające zatrudnienie.

Więcej…
 
Pomieszczenia Biurowe - do wynajecia
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 09:30

Oferujemy do wynajęcia 2 pomieszczenia biurowe zlokalizowane na parterze w budynku PARR.SA w Słupsku na ul. Obrońców Wybrzeża 2 o powierzchni 18m2 i 16m2.

Więcej…
 
Adresy Regionalnych Centrów Aktywizacji Zawodowej w woj. pomorskim
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 09:14

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje Program Działań Aktywizacyjnych dla Osób Długotrwale Bezrobotnych, dla których ustalony jest II lub III profil pomocy" - II.

Program realizowany dla 1300 osób długotrwale bezrobotnych z terenu województwa pomorskiego. 
Więcej…
 
Oferta praktycznych szkoleń w Słupskim Inkubatorze Technologicznym
środa, 22 marca 2017 14:08

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. skupia swoje działania na doskonaleniu i podwyższaniu kompetencji kapitału ludzkiego. Świetnym przykładem jest oferta Słupskiego Inkubatora Technologicznego, prowadzonego przez Pomorską Agencję.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe na wykonanie usługi "Badanie sprawozdania finansowego PARR S.A. za rok 2016""
wtorek, 04 października 2016 10:29

Rada Nadzorcza Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do składania oferta na badanie sprawozdania finansowego PARR S.A. za rok 2016 w terminie do 25.10.2016r. pod adresem:

Pomorska Agencja Rozwoju Regioanlnego S.A.ul. Obrońców Wybrzeża 2
76-200 Słupsk

z dopiskiem: "oferta na badanie sprawozdania finansowego spółki 2016"

Szczegóły do pobrania:

 1. Pełna treść zapytania ofertowego
 
Coach/Doradca Zawodowy/Pośrednik pracy
środa, 13 lipca 2016 12:26

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku poszukuje pracowników na stanowisko

Coach/Doradca Zawodowy/Pośrednik pracy

Wymagania:

 • wykształcenie wyższe
 • co najmniej roczne doświadczenie w zakresie doradztwa zawodowego lub pośrednictwa pracy dla osób bezrobotnych lub pozostających bez zatrudnienia
 • łatwość nawiązywania kontaktów
 • dobra organizacja pracy własnej
 • mobilność
 • terminowość , sumienność, cierpliwość, otwartość
 • umiejętność motywowania
 • umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

 • umowę o pracę
 • szkolenia

Miejsce pracy: Malbork, Nowy Dwór Gdański, Starogard Gdański, Wejherowo , Bytów

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych z na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na indywidualne rozmowy rekrutacyjne.

 

 
Szkolenia w Słupskim Inkubatorze Technologicznym
środa, 03 lutego 2016 15:37

Słupski Inkubator Technologiczny zaprasza do skorzystania z oferty szkoleniowej. Zajęcia są prowadzone w profesjonalnie wyposażonych pomieszczeniach przez specjalistów z branży.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 11
MPG  innopomorze jessica
 
Reklama
Reklama
Reklama