Home
Reklama
Reklama
BIP

Nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, iż nie pobiera opłat za udostępnianie materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących funduszy europejskich.

Przestrzegamy przed nieuczciwymi firmami konsultingowymi i doradczymi, które powołując się na  Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku pobierają opłaty m.in. na zakup materiałów informacyjnych dotyczących funduszy europejskich lub realizowanych przez nas projektów. Materiały informacyjne przesyłane przez nieuczciwe firmy konsultingowe i doradcze są informacjami bezpłatnymi i ogólnodostępnymi, opublikowanymi na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, stronach PARR S.A. oraz innych instytucji odpowiedzialnych za udostępnienie informacji dotyczących Funduszy Europejskich.

Pracownicy PARR S.A. nie kontaktują się z przedsiębiorcami z terenu woj. pomorskiego w celu proponowania odpłatnej usługi dotyczącej  m.in.  pisania projektów o dofinansowanie.

30.11.2017 - VI Lęborskie Spotkania Biznesowe
piątek, 24 listopada 2017 13:05

30 listopada 2017 (czwartek) w Starostwie Powiatowym w Lęborku odbędą się VI Lęborskie Spotkania Biznesowe. Organizatorem spotkania jest Starostwo Powiatowe w Lęborku, oraz Powiatowe Centrum Informacyjne w Wejherowie.

Więcej…
 
Trwa ostatni nabór w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego
wtorek, 21 listopada 2017 14:27

W programie Interreg Region Morza Bałtyckiego trwa prawdopodobnie ostatni nabór wniosków o dofinansowanie. Unijne środki są dostępne dla instytucji publicznych i prywatnych z osobowością prawną, w tym z całej Polski.

Więcej…
 
Ruszyła rekrutacja do programu preakceleracyjnego WySTART-uj w Słupsku
piątek, 17 listopada 2017 12:55

wystartuj dużyDo 30 listopada można zgłosić się do udziału w nowym, bezpłatnym programie preakceleracyjnym dla pomysłodawców biznesowych, startupów i MŚP. Wystarczy tylko uzupełnić formularzzgłoszeniowy. To doskonała możliwość dla młodych osób, które chcą rozwijać swoje pomysły biznesowe, budować umiejętności przedsiębiorcze oraz kompetencje potrzebne w tworzeniu własnego start-upa.

Więcej…
 
Festiwal MIEJSCE KOBIET w Słupsku - 20-26 listopada 2017
środa, 15 listopada 2017 09:33

Szanowni Państwo,

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wspiera Festiwal MIEJSCE KOBIET organizowany w Słupsku w dniach 20-26 listopada 2017 organizowany przez Stowarzyszenie Triny Papisten oraz Kino Rejs.

http://www.emcek.pl/index.php/kino_rejs/repertuar/miejsce_kobiet

Jednocześnie Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jest współorganizatorem spotkania "Brafiting - lifting piersi bez skalpela", które odbędzie się 21 listopada 2017 w Słupsku przy ul. Niedziałkowskiego 6 w budynku Słupskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej (SCOPIES) o godz. 16.30. Podczas spotkania kobiety poznają m.in. zasady doboru odpowiedniej do swojej figury bielizny, które są jednym z kluczy do zdrowia, kształtowania swojej sylwetki oraz pewności siebie.

Spotkanie to jest połączone z kampanią na rzecz profilaktyki raka piersi "Oddaj stanik do re- (cyc)lingu". W ramach prowadzonej kampanii kobiety oddają swoje niepotrzebne staniki, które są następnie sprzedawane a dochody ze sprzedaży przekazywane są na rzecz Ruchu Społecznego Amazonek. Spotkanie prowadzi Izabela Sakutowa - stanikowa stylistka gwiazd, obecnie konsultantka w Programie Polsatu "Modelka Plus Size", współwłaścicielka firmy So Chic, autorka książki "Brafiting - lifting piersi bez skalpela" oraz Kamila Recław - redaktor książki.

Spotkanie jest bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów, w tym także biznesowych i chwili dla siebie.....

Na miejscu istnieje możliwość zakupu książki "Brafiting - lifting piersi bez skalpela" .

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczenia dotyczące miejsc w sali bardzo prosimy, aby wszystkie zainteresowane udziałem w spotkaniu Panie zgłosiły swój udział na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

zapraszamy serdecznie

Do pobrania:

 
Dyżury Doradców w SIPH
poniedziałek, 13 listopada 2017 08:42

Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa na Region Słupski serdecznie zaprasza Państwa na nieodpłatne dyżury doradców (13.11 - 17.11, 27.11.2017) w siedzibie Izby w Słupsku przy al.Sienkiewicza 19.

Więcej…
 
22.11.2017 - spotkanie z uczestnikami systemu poradnictwa zawodowego
poniedziałek, 13 listopada 2017 08:37

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku/Oddział Zamiejscowy w Słupsku, w imieniu Samorządu Województwa Pomorskiego zaprasza na spotkanie z uczestnikami systemu poradnictwa zawodowego w województwie pomorskim, które odbędzie się 22 listopada br. w Słupsku.

Więcej…
 
PUP Słupsk zaprasza osoby bezrobotne do skorzystania z funduszy EFS
czwartek, 02 listopada 2017 08:31

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku informuje, że dysponuje środkami Funduszu Pracy w ramach projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 11
MPG  innopomorze jessica
 
Reklama
Reklama
Reklama