Home Szkolenia bieżące Szkolenie "Najważniejsze zmiany w CIT, PIT i VAT 2018"
Szkolenie "Najważniejsze zmiany w CIT, PIT i VAT 2018"

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ma zaszczyt zaprosić na szkolenie:

"Najważniejsze zmiany w CIT, PIT i VAT 2018"

Data i miejsce szkolenia:

22.02.2018 w godz. 10:00-15:30 w Słupsku, siedziba Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku, ul. Obrońców Wybrzeża 2.

Prowadzący: Michał Zając - straszy menadżer w EOL Kancelaria Doradztwa podatkowego, doradca podatkowy, wpisany na listę doradców podatkowych w 2008 roku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego. Zajmuje się doradztwem przy bieżących, jak i specyficznych projektach podatkowych dla dużych i średnich przedsiębiorców, jak i dla firm rodzinnych.

Doświadczenie zdobywał m.in. w jednej ze spółek z tzw. Wielkiej Czwórki oraz wiodących kancelariach podatkowych. W ramach swojej pracy doradzał przedsiębiorcom z różnych sektorów gospodarki: FMCG, sektora energetycznego, firm produkcyjnych, firm leasingowym oraz firm z sektora finansowego. Jego bieżąca praktyka obejmuje codzienną współpracę z działami księgowymi firm, jak i przeprowadzanie przeglądów podatkowych, a także prowadzenie postępowań podatkowych oraz sądowo-administracyjnych.

Posiada międzynarodowy certyfikat TPE jako specjalista w zakresie cen transferowych w ujęciu krajowym i międzynarodowym oraz międzynarodowy certyfikat TPRE jako specjalista w zakresie działań restrukturyzacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem fuzji, podziałów i przekształceń spółek kapitałowych, w ujęciu międzynarodowym i krajowym.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi: 280 PLN netto + 23 % VAT (o ile przepisy nie stanowią inaczej, prosimy o wypełnienie oświadczenia, które jest w załączeniu). Oryginał oświadczenia należy przesłać na adres siedziby PARR.S.A w Słupsku.

Cena obejmuje: materiały szkoleniowe przygotowane przez eksperta, poczęstunek, zaswiadczenie.

Wpłaty na szkolenie prosimy dokonać na nasze konto: ALIOR 07 2490 0005 0000 4600 5060 1029 z dopiskiem „zmiany".
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego dnia 19.02.2018r.

Do pobrania: