Home Szkolenia bieżące Szkolenie: "FIRMOWA STRONA NA FACEBOOKU PRAKTYCZNIE"
Szkolenie: "FIRMOWA STRONA NA FACEBOOKU PRAKTYCZNIE"

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ma zaszczyt zaprosić na szkolenie:

"FIRMOWA STRONA NA FACEBOOKU PRAKTYCZNIE"

BeataTomaszek rybki

Data i miejsce szkolenia:

  • 30.08.2018 (czwartek) w godz. 09:00 -16:00 Urzad Miasta Człuchów al. Wojska Polskiego 1, Człuchów
  • 15.09.2018 (sobota) w godz. 09:00 - 16:00 w Siedzibie PARR.S.A ul. Obrońców Wybrzeża 2, Słupsku.

Korzyści ze szkolenia: Umiejętność efektywnego poruszania się po FB: tworzenia angażujących postów, przyciągających uwagę grafik do postów, tworzenie różnych rodzajów i form postów. Wykorzystanie potencjału wydarzenia, grup. Umiejętność tworzenia ciekawych konkursów. Umiejętność czytania statystyk fanpage. Poznanie narzędzia do tworzenia reklam na FB – Managera Reklam.

Cele szkolenia: Nauczyć uczestników obsługi funkcjonalności bezpłatnych i płatnych Facebooka w zakresie strony firmowej, czyli fanpage.

Prowadząca - Beata Tomaszek, absolwentka Międzynarodowej Wyższej Szkoły Nauk Politycznych przy Uniwersytecie Śląskim oraz podyplomowej Szkoły Marketingu i Zarządzania. Specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, konsultant marketingowo-biznesowy młodych biznesów oraz mikro i małych firm. Doradza w zakresie marketingu online, w tym mediów społecznościowych i spójności komunikacji w różnych kanałach. Przygotowuje strategie marketingowe, prowadzi warsztaty dla firm i instytucji państwowych z zakresu funkcjonalności Facebooka oraz narzędzi do promocji online. Pisze artykuły, teksty na strony www. Prelegentka na wydarzeniach dla przedsiębiorców. Pasjonuje się rozwojem osobistym i prowadzi bloga dla przedsiębiorczych kobiet.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 250 PLN netto + 23% VAT (o ile przepisy nie stanowią inaczej, prosimy o wypełnienie oświadczenia, które jest w załączeniu).

Oryginał oświadczenia należy przesłać na adres siedziby PARR.S.A w Słupsku.

Cena obejmuje: poczęstunek, oraz zaświadczenie.

Warsztat będzie praktyczny, dlatego proszę wziąć ze sobą laptop.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie przed szkoleniem wpłaty na konto: ALIOR 07 2490 0005 0000 4600 5060 1029 z dopiskiem „facebook"

do pobrania: