Home Szkolenia bieżące Śniadanie Biznesowe dla przedsiębiorców - 11.07.2019 Słupsk
Śniadanie Biznesowe dla przedsiębiorców - 11.07.2019 Słupsk

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na

ŚNIADANIE BIZNESOWE

Data i miejsce śniadania: 11.07.2019 od godz. 9.00 do 10.30 na sali konferencyjnej przy ul. Obrońców Wybrzeża 3 (teren szpitala wejście od parkingu).

Udział w śniadaniu biznesowym będzie doskonałą okazją do spotkania się, wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów i degustacji lokalnych potraw.
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przygotowuje projekt, dzięki któremu osoby pracujące będą miały możliwość uzyskania 85% dofinansowania na szkolenia zawodowe, dające konkretne uprawnienia oraz uruchamia platformę szkoleń i usług doradczych on-line.

Zależy nam, aby oferta szkoleń zawodowych została opracowana we współpracy z przedsiębiorstwami, które przecież najlepiej wiedzą co jest im potrzebne. Dzięki współpracy z Państwem mamy możliwość stworzenia oferty szkoleń zawodowych, które odpowiadają na realne potrzeby rynku pracy, a zatem są odpowiedzią na Państwa potrzeby.
Podczas organizowanego przez nas śniadania chcemy porozmawiać z Państwem o potrzebach szkoleniowych, doradczych lub innych Państwa problemach. Pragniemy zachęcić Państwa do współpracy w zakresie stworzenia oferty edukacyjnej związanej ze szkoleniami zawodowymi oraz usługami świadczonymi poprzez platformę on-line.
Bardzo prosimy osoby zainteresowane udziałem w śniadaniu biznesowym o rezerwację miejsca drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Szczegółowych informacji udziela Pani Ewelina Kamińska-Płaczek tel. 601 730 271.

Bardzo zależy nam na danych statystycznych bezpośrednio od przedsiębiorstw, które są niezbędne na etapie projektowania do oszacowania konkretnej liczby osób, dla których wsparcie będzie dostępne. Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za poświęcenie czasu na wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej danych statystycznych. Jednocześnie zapraszamy Państwa do współpracy przy tworzeniu oferty szkoleń i uprawnień zawodowych poszukiwanych zarówno w Państwa przedsiębiorstwie, jak i regionie, na którym działa Państwa firma. Dzięki współpracy z Państwem nasze działania będą odpowiedzią na realne potrzeby rynku.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w zdiagnozowaniu potrzeb pracodawców poprzez wypełnienie poniższej ankiety i przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

do pobrania: