Home Szkolenia bieżące NOWOŚĆ !!! Szkolenie zamknięte "PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W GOSPODARCE ODPADAMI (najnowsze zmiany, warunki kontraktowe, sposoby rozliczeń)"
NOWOŚĆ !!! Szkolenie zamknięte "PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W GOSPODARCE ODPADAMI (najnowsze zmiany, warunki kontraktowe, sposoby rozliczeń)"

NOWOŚĆ !!! Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza do zapoznania sie z ofertą szkolenia zamkniętego:

PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W GOSPODARCE ODPADAMI

Szkolenie poprowadzi Marcin Lewandowski - Prawnik/ specjalista w dziedzinie prawa zamówień publicznych- posiadający wieloletnie doświadczenie w kompleksowym przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych (dostawy/usługi oraz roboty budowlane); w szczególności obejmującym zamówienia współfinansowane ze środków UE, Norweskiego Mechanizmu Finansowego, itp. Czynnie działający Członek Komisji Przetargowej oraz Zespołów Projektowych w związku z realizacją finansowanych projektów ze środków zewnętrznych. Autor wewnętrznych regulacji prawnych w zakresie udzielania zamówień publicznych w JST.

Data i miejsce szkolenia dostosoane do potrzeb zamawiajacego.!!!

Dlaczego nasze szkolenie?

Podczas szkolenia zostaną omówione mechanizmy, które funkcjonują w systemie zamówień publicznych a ich praktyczne uszczegółowienie zostanie przedstawione na przykładach, które występują w obszarze gospodarowania i zarządzania odpadami komunalnymi, m.in.:

 • Decyzje wpływające na kształt postępowań przetargowych.
 • Właściwy dobór warunków udziału w postępowaniu i kryteriów oceny ofert.
 • Kształtowanie warunków umowy w sprawie udzielenia zamówienia publiczne.
 • Rozliczenia odpadów komunalnych.

Do kogo kierujemy nasze szkolenie?

 • Zamawiający i Wykonawcy,
 • specjaliści ds. zamówień publicznych,
 • osoby przygotowujące się do pracy w zamówieniach publicznych,
 • pracownicy komórek zamówień publicznych,
 • osoby przygotowujące oferty przetargowe,
 • członkowie komisji przetargowych,
 • inne osoby uczestniczące w postępowaniu/ przygotowaniu zamówienia publicznego,
 • kontrolerzy i audytorzy,
 • pozostali specjaliści, którzy w swojej pracy muszą znać zasady prawa zamówień publicznych.

SZKOLĄC PAŃSTWA KIERUJEMY SIĘ DEWIZĄ!
NALEŻYTA STARANNOŚĆ/ UMIEJĘTNOŚĆ PRZEWIDYWANIA/ MINIMALIZACJA RYZYKA= BEZŁĘDNE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE!

Zainteresowane instytucje prosimy o kontakt pod numerem telefonu ☎️601730271 lub na adres email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

do pobrania: