Home Szkolenia bieżące Szkolenie "PZP - Nowa Ustawa Prawo Zamówień Publicznych" 07.11.2019 Słupsk
Szkolenie "PZP - Nowa Ustawa Prawo Zamówień Publicznych" 07.11.2019 Słupsk

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza na szkolenie:

"PZP - Nowa Ustawa Prawo Zamówień Publicznych"

14 października 2019 r. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych oraz ustawę z dnia 11 września 2019r. Przepisy wprowadzające ustawę ‒ Prawo zamówień publicznych.

(11 września 2019 r. Sejm RP uchwalił nową ustawę pzp)

Data i miejsce szkolenia: 07.11.2019 w godz. 10:00-16:00, Słupsk

Dlaczego nasze szkolenie?

Uchwalenie przez Sejm RP nowej ustawy prawo zamówień publicznych w swoim założeniu ma na celu kompleksowe uregulowanie materii zamówień publicznych co w konsekwencji przekłada się na potrzebę szczegółowego poznania nowych regulacji prawnych i ich prawidłowe wdrożenie w bieżącej działalności zamawiającego i wykonawcy.Mamy świadomość, iż instytucjonalnie nowe regulacje mają na celu wyjście naprzeciw uczestnikom rynku zamówień publicznych, a projektowane zmiany dostosowanie prawa do potrzeb zmieniającej się sytuacji prawnej i gospodarczej, dlatego też podczas spotkania z Państwem skupimy się na kluczowych zmianach w tym obszarze, aby ułatwić Państwu codzienną pracę na ponad 600 artykułach (!), których wejście w życie planowane jest na dzień 01.01.2021 r.Dokonując analizy porównawczej z obecnie obowiązującymi przepisami poruszymy wybrane zagadnienia poniższych obszarów:a) cele, założenia, a także uzasadnienie wprowadzenia nowych rozwiązańb) zasady udzielania zamówieńc) etap przygotowania i prowadzenia postępowania o udzielenie zamówieniad) szczególne instrumenty i procedury w zakresie zamówień publicznyche) wymagania dotyczące umówf) środki ochrony prawnej i pozasądowe rozwiązanie sporów.

Do kogo kierujemy nasze szkolenie?

- Zamawiający i Wykonawca

- specjaliści ds. zamówień publicznych

- osoby przygotowujące się do pracy w zamówieniach publicznych

- pracownicy komórek zamówień publicznych

- członkowie komisji przetargowych

- inne osoby uczestniczące w postępowaniu/ przygotowaniu zamówienia publicznego kontrolerzy i audytorzy.

Szkolenie poprowadzi: Marcin Lewandowski - Prawnik/ specjalista w dziedzinie prawa zamówień publicznych- posiadający wieloletnie doświadczenie w kompleksowym przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych (dostawy/usługi oraz roboty budowlane); w szczególności obejmującym zamówienia współfinansowane ze środków UE, Norweskiego Mechanizmu Finansowego, itp. Czynnie działający Członek Komisji Przetargowej oraz Zespołów Projektowych w związku z realizacją finansowanych projektów ze środków zewnętrznych. Autor wewnętrznych regulacji prawnych w zakresie udzielania zamówień publicznych w JST.

Koszt szkolenia: 290,00 netto + 23% VAT

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacji ☎️601730271

do pobrania: