Home Szkolenia bieżące Szkolenie 29.06.2020 - "ZAMÓWIENIA PUBLICZNE PONIŻEJ 30 TYS. EURO/ 130 TYS. ZŁOTYCH (analiza porównawcza aktualnych i nowych regulacji pzp z uwzględnieniem problematyki udzielania zamówień w czasie epidemii)"
Szkolenie 29.06.2020 - "ZAMÓWIENIA PUBLICZNE PONIŻEJ 30 TYS. EURO/ 130 TYS. ZŁOTYCH (analiza porównawcza aktualnych i nowych regulacji pzp z uwzględnieniem problematyki udzielania zamówień w czasie epidemii)"

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza na szkolenie:

"ZAMÓWIENIA PUBLICZNE PONIŻEJ 30 TYS. EURO/ 130 TYS. ZŁOTYCH (analiza porównawcza aktualnych i nowych regulacji pzp z uwzględnieniem problematyki udzielania zamówień w czasie epidemii)"

Data i miejsce szkolenia: 29.06.2020 w godz. 10:00-16:00,

Dlaczego nasze szkolenie?

Zamówienia publiczne wyłączone ze stosowania ustawy z uwagi na wartość nie przekraczającą 30 tys. euro to środki publiczne które wymagają częściowego zastosowania ustawy pzp celem zachowania legalności przy ich wydatkowaniu z uwzględnieniem zasad wynikających z regulacji ustawy o finansach publicznych, w tym także tworzonych wewnętrznych regulaminów zamawiającego. Dzięki naszemu szkoleniu poznasz zasady prawidłowego sporządzania:

 • Planu zamówień publicznych oraz agregacji zamówień (3 kryteria tożsamości)
 • Szacunkowej wartości zamówienia (analiza cen rynkowych/ wydatków poniesionych oraz cen ofertowych)
 • Opisu przedmiotu zamówienia
 • Kryteriów wyboru wykonawcy
 • Warunków realizacji zamówienia (optymalizacja postanowień kontraktowych)
 • Zapytania ofertowego oraz analiza obiektywnych okoliczności wyłączenia stosowania wewnętrznych regulacji (wydatki bez stosowania regulaminu)
 • Umów w sprawie udzielenia zamówienia publicznego
 • Regulaminów dla wydatków wyłączonych ze stosowania ustawy.

Podczas szkolenia poznasz zasady udzielania „zamówień bagatelnych” wynikające z ogłoszonej w Dzienniku Ustaw RP- 24.10.2019 r. Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. poz. 2019)- NOWEJ USTAWY PZP!

Do kogo kierujemy nasze szkolenie?

 • osoby przygotowujące się do pracy w zamówieniach publicznych po stronie zamawiającego,
 • pracownicy komórek zamówień publicznych/ stanowisk związanych z omawianą ustawą,
 • osoby odpowiedzialne za wydatkowanie środków publicznych,
 • osoby sporządzające zapytania ofertowe,
 • członkowie komisji przetargowych,
 • kontrolerzy i audytorzy,
 • pozostali specjaliści, którzy w swojej pracy muszą znać zasady prawa zamówień publicznych.

Prowadzący szkolenie:

Marcin Lewandowski - Prawnik/ specjalista w dziedzinie prawa zamówień publicznych- posiadający wieloletnie doświadczenie w kompleksowym przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych (dostawy/usługi oraz roboty budowlane); w szczególności obejmującym zamówienia współfinansowane ze środków UE, Norweskiego Mechanizmu Finansowego, itp. Czynnie działający Członek Komisji Przetargowej oraz Zespołów Projektowych w związku z realizacją finansowanych projektów ze środków zewnętrznych. Autor wewnętrznych regulacji prawnych w zakresie udzielania zamówień publicznych w JST.

Koszt szkolenia: 290 netto + 23% VAT

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wiejce informacji ️601730271

do pobrania: