Home Szkolenia Szkolenia zrealizowane Szkolenie "Administrator Bezpieczeństwa Informacji – przygotowanie do pełnienia funkcji"
Szkolenie "Administrator Bezpieczeństwa Informacji – przygotowanie do pełnienia funkcji"

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku przeprowadziła szkolenie pn.: "Administrator Bezpieczeństwa Informacji – przygotowanie do pełnienia funkcji".

Wyznaczenie administratora bezpieczeństwa informacji (ABI) jest, co do zasady, jednym z obowiązków administratora danych, wynikającym z art. 36 ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, służącym właściwemu zabezpieczeniu danych.

Warsztaty skierowane były do administratorów danych osobowych oraz administratorów bezpieczeństwa informacji, którzy odpowiadają za przestrzeganie zasad przetwarzania danych osobowych w organizacji j zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (zwana dalej jako UODO).

Główny nacisk warsztatów był skierowany na praktyczne realizowanie wymogów UODO w tym przede wszystkim na stworzenie wymaganej dokumentacji.

Prowadzący: Coach, oraz trener z zakresu ochrony danych osobowych, posiadający certyfikat ABI oraz praktyk bazujący na doświadczeniu nabytym w trakcie realizacji dokumentacji wymaganej przez UODO. Przeprowadził ok 30 szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych.

Każdy Uczestnik otrzymał certyfikat ukończenia szkolenia.

Termin szkolenia: 14.12.2012r. w godz. 9.00-15.00.

Miejsce szkolenia: Słupsk, Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Obrońców Wybrzeża 2.