Home Szkolenia bieżące
Szkolenia bieżące
Szkolenie "SIWZ 2019- analiza newralgicznych elementów dokumentacji przetargowej/ Fakturowanie elektroniczne- nowe obowiązki w sektorze finansów publicznych"

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na szkolenie:

"SIWZ – Praktyczne aspekty dokumentacji przetargowej"

Data i miejsce szkolenia: 25.11.2019 w godz. 10:00–16:00, Słupsk,

Dlaczego nasze szkolenie?
Stosowanie ustawy prawo zamówień publicznych na każdym etapie postępowania związane jest z koniecznością znajomości wielu instytucji prawnych, które dają gwarancję prawidłowości na danym etapie procedury. Podczas naszego szkolenia bazować będziemy na fundamentach zamówień publicznych z jednoczesnym wskazaniem prawidłowych rozwiązań celem uniknięcia błędów i nieprawidłowości przy przygotowaniu dokumentacji przetargowej:

Więcej…
 
Zaproszenie na szkolenie "Pracownicze plany kapitałowe" Słupsk

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza na szkolenie:

"Pracownicze plany kapitałowe"

Data i miejsce szkolenia: 09.12.2019 w godz. 10:00-15:00, Słupsk

Szkolenie poprowadzi: Grzegorz Waszkiewicz – Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu z tytułem MBA Dominican University w Chicago, Broker Ubezpieczeniowy, Członek Zarządu Krajowego Biura Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych Sp. z o.o. Członek Rady Nadzorczej DFR Inwestycyjny sp. z o.o., Doświadczony praktyk wdrożeń Pracowniczych Programów Emerytalnych i innych programów grupowych w firmach. Uczestnik wielu konferencji i spotkań mających na celu kształtowanie zapisów ustawy o PPK.

Koszt szkolenia: 350,00 netto + 23% VAT
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Więcej informacji ☎️601730271

Więcej…
 
NOWOŚĆ !!! Szkolenie zamknięte "PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W GOSPODARCE ODPADAMI (najnowsze zmiany, warunki kontraktowe, sposoby rozliczeń)"

NOWOŚĆ !!! Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza do zapoznania sie z ofertą szkolenia zamkniętego:

PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W GOSPODARCE ODPADAMI

Więcej…