Home Szkolenia bieżące
Szkolenia bieżące
Szkolenie e-learningowe „Jak poprawnie wystawić świadectwo pracy?”

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. pragnie przedstawić pierwsze szkolenie uruchamiane na naszej platformie e-learningowej.

Praktyczne szkolenie „Jak poprawnie wystawić świadectwo pracy?” to propozycja dla każdego kto interesuje się prawem pracy.

Czego można się nauczyć wykupując dostęp do szkolenia?
Każdy Uczestnik biorący udział w tym szkoleniu nie tylko przejdzie z trenerem/praktykiem krok po kroku wypełnianie świadectwa pracy, będzie jednocześnie miał szansę zdobyć, poszerzyć lub odświeżyć swoją wiedzę z zakresu aspektów prawa pracy niezbędną przy wystawiania świadectwa pracy.

W trakcie szkolenia będą omawiane m.in. takie zagadnienia jak:

  1. jakie są sposoby rozwiązania umowy o pracę i ich podstawy prawne,
  2. zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej,
  3. przebieg zatrudnienia,
  4. jakie są sposoby wskazywania urlopów i innych nieobecności jakie wystąpiły w trakcie zatrudnienia, m.in.: urlopy: wypoczynkowy, bezpłatny, ojcowski, rodzicielski, wychowawczy, dodatkowy, opieka nad dzieckiem, niezdolność do pracy, praca w warunkach szczególnych,
  5. zajęcia wynagrodzenia,
  6. informacje uzupełniające- katalog informacji oraz zasady ich podania, w tym obowiązkowe i na wniosek pracownika,
  7. co należy ująć w pouczeniu.
Więcej…
 
Szkolenie REWOLUCJA- NOWA USTAWA PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - 30.01.2020 Słupsk

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na szkolenie:
REWOLUCJA- NOWA USTAWA PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH -wprowadzenie oraz analiza nowych przepisów - WARSZTAT PRAKTYCZNY

Data i miejsce szkolenia: 30.01.2020r. w godz. 10:00-16:00 Słupsk


Dlaczego nasze szkolenie? Uchwalenie przez Sejm RP nowej ustawy prawo zamówień publicznych w swoim założeniu ma na celu kompleksowe uregulowanie materii zamówień publicznych co w konsekwencji przekłada się na potrzebę szczegółowego poznania nowych regulacji prawnych i ich prawidłowe wdrożenie w bieżącej działalności zamawiającego i wykonawcy.

Mamy świadomość, iż instytucjonalnie nowe regulacje mają na celu wyjście naprzeciw uczestnikom rynku zamówień publicznych, a projektowane zmiany dostosowanie prawa do potrzeb zmieniającej się sytuacji prawnej i gospodarczej, dlatego też podczas spotkania z Państwem skupimy się na kluczowych zmianach w tym obszarze, aby ułatwić Państwu codzienną pracę na ponad 600 artykułach (!), których wejście w życie planowane jest na dzień 01.01.2021 r.

Więcej…
 
NOWOŚĆ !!! Szkolenie zamknięte "PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W GOSPODARCE ODPADAMI (najnowsze zmiany, warunki kontraktowe, sposoby rozliczeń)"

NOWOŚĆ !!! Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza do zapoznania sie z ofertą szkolenia zamkniętego:

PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W GOSPODARCE ODPADAMI

Więcej…