Home Przetargi/Oferty
Przetargi bieżące
Drugie zapytanie ofertowe na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i systemu hotelowego w budynkach PARR S.A. - ogłoszenie wyniku
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 stycznia 2019 11:51

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk ogłasza wyniki zapytania na "Dostawę systemu monitoringu wizyjnego, systemu alarmowego z kontrolą dostępu oraz systemu hotelowego wraz z monatżem i instalacją."

Do pobrania:

  1. Ogłoszenie o wyniku zapytania ofertowego.
 
Drugie zapytanie ofertowe na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i systemu hotelowego w budynkach PARR S.A. - informacja z otwarcia ofert
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 10 stycznia 2019 18:13

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk ogłasza wyniki otwarcia ofert na "Dostawę systemu monitoringu wizyjnego, systemu alarmowego z kontrolą dostępu oraz systemu hotelowego wraz z monatżem i instalacją."

Do pobrania:

  1. Informacja z otwarcia ofert.
 
Przetarg na dostawę sprzętu i oprogramowania do świadczenia Specjalistycznych Usług Doradczych przez PARR S.A. - zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty
Wpisany przez Administrator   
środa, 02 stycznia 2019 12:27

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk ogłasza wyniki wyboru najkorzystniejszej oferty w przetargu nieograniczonym pn. "Dostawa sprzętu i oprogramowania do świadczenia Specjalistycznych Usług Doradczych przez PARR S.A."

 

Do pobrania:

  1. Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty
 
Drugie zapytanie ofertowe na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i systemu hotelowego w budynkach PARR S.A.
Wpisany przez Administrator   
środa, 19 grudnia 2018 14:54

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do składania ofert na "Dostawę systemu monitoringu wizyjnego, systemu alarmowego z kontrolą dostępu oraz systemu hotelowego wraz z monatżem i instalacją."

Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu monitoringu wizyjnego i systemu alarmowego z kontrolą dostępu w budynkach „A" i „C" oraz systemu hotelowego w budynku „A" (budynki zlokalizowane w Słupsku ul. Obrońców Wybrzeża ) wraz z rozmieszczeniem, montażem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia, eksploatacji, obsługi i konserwacji przedmiotu zamówienia.

 

Do pobrania:

  1. Ogłoszenie z bazy konkurencyjności
  2. Zapytanie ofertowe
  3. Załączniki do zapytania ofertowego
  4. Rzuty z rozmieszczeniem

Pytania i Odpowiedzi:

  1. z dnia 02.01.2019
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 16:04
 
Przetarg na dostawę sprzętu i oprogramowania do świadczenia Specjalistycznych Usług Doradczych przez PARR S.A. - informacja z otwarcia ofert
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 22 października 2018 13:23

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk ogłasza wyniki otwarcia ofert w przetargu nieograniczony pn. "Dostawa sprzętu i oprogramowania do świadczenia Specjalistycznych Usług Doradczych przez PARR S.A."

 

Do pobrania:

  1. Protokół z informacją z otwarcia ofert
  2. Wzór oświadczenia o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej
Poprawiony: piątek, 21 grudnia 2018 09:12
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4