Home Przetargi/Oferty zakończone
Przetargi zakończone
Drugie zapytanie ofertowe na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i systemu hotelowego w budynkach PARR S.A. - informacja z otwarcia ofert
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 10 stycznia 2019 18:13

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk ogłasza wyniki otwarcia ofert na "Dostawę systemu monitoringu wizyjnego, systemu alarmowego z kontrolą dostępu oraz systemu hotelowego wraz z monatżem i instalacją."

Do pobrania:

  1. Informacja z otwarcia ofert.
 
Przetarg na dostawę sprzętu i oprogramowania do świadczenia Specjalistycznych Usług Doradczych przez PARR S.A. - zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty
Wpisany przez Administrator   
środa, 02 stycznia 2019 12:27

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk ogłasza wyniki wyboru najkorzystniejszej oferty w przetargu nieograniczonym pn. "Dostawa sprzętu i oprogramowania do świadczenia Specjalistycznych Usług Doradczych przez PARR S.A."

 

Do pobrania:

  1. Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty
 
Drugie zapytanie ofertowe na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i systemu hotelowego w budynkach PARR S.A.
Wpisany przez Administrator   
środa, 19 grudnia 2018 14:54

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do składania ofert na "Dostawę systemu monitoringu wizyjnego, systemu alarmowego z kontrolą dostępu oraz systemu hotelowego wraz z monatżem i instalacją."

Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu monitoringu wizyjnego i systemu alarmowego z kontrolą dostępu w budynkach „A" i „C" oraz systemu hotelowego w budynku „A" (budynki zlokalizowane w Słupsku ul. Obrońców Wybrzeża ) wraz z rozmieszczeniem, montażem, instalacją, uruchomieniem oraz szkoleniem personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia, eksploatacji, obsługi i konserwacji przedmiotu zamówienia.

 

Do pobrania:

  1. Ogłoszenie z bazy konkurencyjności
  2. Zapytanie ofertowe
  3. Załączniki do zapytania ofertowego
  4. Rzuty z rozmieszczeniem

Pytania i Odpowiedzi:

  1. z dnia 02.01.2019
Poprawiony: piątek, 04 stycznia 2019 16:04
 
Unieważnienie zapytania ofertowego na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i systemu hotelowego w budynkach PARR S.A.
Wpisany przez Administrator   
środa, 19 grudnia 2018 08:52

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o unieważnieniu zapytania ofertowego na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i systemu hotelowego w budynkach PARR S.A.

Do pobrania:

  1. Treść unieważnienia zapytania ofertowego
 
Informacja o nierozstrzygnięciu zapytania ofertowego na "Wykonanie usługi zimowego utrzymania terenów zewnętrznych..."
Wpisany przez Administrator   
środa, 12 grudnia 2018 08:37

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o nierozstrzygnięciu zapytania ofertowego na "Wykonanie usługi zimowego utrzymania terenów zewnętrznych...".

Przedmiotem zamówienia było wykonanie usługi zimowego utrzymania terenów zewnętrznych przy ul. Obrońców Wybrzeża oraz odśnieżania drogi dojazdowej - jezdni, chodnika przy jezdni, parkingu i chodników na terenie Słupskiego Inkubatora Technologicznego w sezonie zimowym 2018/2019r wraz z pozimowym mechanicznym zamieceniem ww dróg zostaje bez rozstrzygnięcia z powodu braku złożonych ofert.

Uzasadnienie:

W terminie przewidzianym w zapytaniu do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta. Mając na względzie powyższe okoliczności, Zamawiający niniejsze zapytanie ofertowe pozostawia bez rozstrzygnięcia.

 
Wykaz ofert złożonych do zapytania na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i systemu hotelowego w budynkach PARR S.A.
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 grudnia 2018 14:37

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przedstawia wykaz ofert złozonych w ramach zapytania ofertowego na wykonanie systemu monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu i systemu hotelowego w budynkach PARR S.A.

Do pobrania:

  1. Wykaz złozonych ofert
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 13