Home
Moja firma - Mój Sukces
logo_KapitalLudzki_193x76 logoUE_UEEFS_206x76

Celem realizacji projektu jest wsparcie samozatrudnienia w miastach Słupsku, Lęborku, Chojnicach, Człuchowie i powiatach słupskim, lęborskim, człuchowskim, chojnickim przez promocję postaw przedsiębiorczych 50 osób nie posiadających zatrudnienia w tym minimum 50% osób w wieku powyżej 50 roku życia oraz minimum 30% osób niepełnosprawnych w okresie 20 miesięcy. Wsparcie udzielone będzie w postaci bezzwrotnych dotacji na zakładanie jednoosobowych działalności gospodarczych.

Okres realizacji projektu: 1.09.2012 – 30.04.2014

Osoby do kontaktu z
Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku:

Ksenia Czernicka - Koordynator projektu:
tel.: 59 / 841-28-92, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Iwona Fedon-Stenka - Spec. ds. grupy docelowej:
tel.: 59 / 841-28-92, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Inkubatora Przedsiębiorczości Cierznie, Cierznie 64, 77-310 Debrzno, fax (59) 7221333, www.perlowainwestycja.pl:

Bogumiła Romaniec, Spec. ds. grupy docelowej
tel.: 59 / 722-13-33, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

---Lista rankingowa dotycząca przyznania przedłużonego wsparcia pomostowego

Pomorska  Agencja  Rozwoju  Regionalnego  S.A.  wraz  z  Inkubatorem  Przedsiębiorczości  Cierznie przedstawia  listę  rankingową  dotyczącą  przyznania  przedłużonego  wsparcia  pomostowego
w ramach projektu  „Moja firma – mój sukces – kompleksowe wsparcie dlaosób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą”:

Do pobrania:

 
Dodatkowe wyjaśnienia

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi  uchybieniami merytorycznymi  w złożonych wnioskach o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego w ramach projektu „Moja firma – mój sukces – kompleksowe wsparcie dla osób chcących rozpocząć własną działalnośc gospodarczą”, na wniosek Komisji Oceny Wniosków w dniach 05-06.09.2013r. odbędą się indywidualne spotkania z niektórymi uczestnikami projektu celem złożenia dodatkowych wyjaśnień, które należy złożyć w siedzibie PARR.S.A. ul. Obrońców Wybrzeża 2, 76-200 Słupsk lub w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości Cierznie, Cierznie 64, 77-310 Debrzno.

Uczestnicy o konieczności osobistego zgłoszenia się zostaną powiadomieni telefonicznie.

O przyznaniu lub odmowie udzielenia przedłużonego wsparcia pomostowego Uczestnicy Projektu zostaną poinformowani pisemnie po kolejnym posiedzeniu Komisji Oceny Wniosków, które odbędzie się w dniu 09.09.2013r. Ponadto w dniu 10.09.2013r. ukaże się lista rankingowa dotycząca przedłużonego wsparcia pomostowego.

 
Nabór wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego dot. projektu „Moja firma–mój sukces"
logo KapitalLudzki 193x76 logoUE UEEFS 206x76

 

Nabór wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego dot. projektu „Moja firma – mój sukces….”

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Inkubatorem Przedsiębiorczości Cierznie informuje
o naborze wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego dla Uczestników/ Uczestniczek projektu „Moja firma – mój sukces – kompleksowe wsparcie dla osób chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą”.

Wnioski o przyznanie przedłużonego wsparcia wraz z załącznikami należy złożyć w siedzibie:

  • Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A w Słupsku ul. Obrońców Wybrzeża 2
  • Inkubatorze Przedsiębiorczości Cierznie, Cierznie 64, 77-310 Debrzno

w terminie od 12 sierpnia do 30 sierpnia 2013 r. do godz. 12:00.

 

Więcej…
 
Spotkania organizacyjne dot. składania wniosków o przyznaniu przedłużonego wsparcia pomostowego
logo KapitalLudzki 193x76 logoUE UEEFS 206x76

Spotkania organizacyjne dot. składania wniosków o przyznaniu przedłużonego wsparcia pomostowego w ramach projektu "Moja firma-mój sukces kompleksowe wsparcie dla osób chcacych rozpocząć własną działaność gospodarczą"

Szanowni Państwo,
Uczestnicy Projektu,

w związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie przedłużonego wsparcia pomostowego zapraszamy Państwa  na spotkania organizacyjne, które odbędą się:

1) dla Grupy Cierznie (powiat człuchowski i chojnicki) - w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości Cierznie, Cierznie 64,  w dniu 01.08.2013r. (czwartek) o godz. 08:30,

2) dla Grupy Słupsk (powiat słupski i lęborski) - w siedzibie Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Obrońców Wybrzeża 2, Słupsk,  w dniu 02.08.2013r. (piątek) o godz. 08:30

Zapraszamy do udziału w spotkaniach!

 
Dyżur w siedzibie IPC w Cierzniach w dniu 11.07.2013r.

Szanowni Państwo,
Uczestnicy Projektu,

W dniu 11.07.2013r. od godz.8:30 w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości Cierznie będzie dyżurował Zespół projektowy w składzie:

  • Małgorzata Duras - Koordynator Projektu oraz
  • Ksenia Czernicka i Magdalena Bracik - Specjalistki ds. obsługi grupy docelowej.

Wszystkich Państwa mających jeszcze pytania, wątpliwości, problemy odnośnie rozliczenia z jednorazowej dotacji inwestycyjnej serdecznie zapraszamy.

Prosimy w związku z tym o przygotowanie kompletnych już rozliczeń zwierających dokumentację potwierdzającą dokonanie wydatków w ramach jednorazowej dotacji inwestycyjnej w celu ich weryfikacji.

 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5