25.05.22 webinar online: „Napisz sam biznesplan. O czym warto pamiętać startując z innowacyjnym biznesem?”

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

Już 25 maja zatrzymamy się na kolejnym przystanku wiedzy pod tytułem „Napisz sam biznesplan. O czym warto pamiętać startując z innowacyjnym biznesem?”. Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników podstawowymi zagadnieniami związanymi z innowacjami, środowiskiem startupów w kontekście opracowania biznesplanu i rozpoczynania własnej działalności gospodarczej. Spotkanie poprowadzi Pan Marcin Jerzynek, trener biznesu, specjalista w zakresie przedsiębiorczości akademickiej typu spin-off oraz autor i wdrożeniowiec licznych strategii rozwoju przedsiębiorstw.

W trakcie webinaru porozmawiamy o podstawowych zasadach konstruowania biznesplanu.  Posłuchamy także o tym, jak tworzyć modele biznesowe wg metodyki Business Model Canvas. Ten pakiet wiedzy już 25 maja! Do zobaczenia online!

Rejestracja:

✅ Więcej informacji: https://app.evenea.pl/event/napiszsambiznesplan/

 

Zobacz też