28.09.2021 Spotkanie biznesowe przy kawie Człuchów

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiebiorców z Powiatu Człuchowskiego na spotkanie biznesowe przy kawie.

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie, które odbędzie się 28 wrzesień 2021r. w Restauracji Canpol w Człuchowie, przy drodze krajowej E22 i E25.  
Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców, instytucje otoczenia biznesu oraz jednostki samorządu terytorialnego. Mamy nadzieję, że organizowane przez nas spotkanie będzie dobrą okazją do nawiązania współpracy, wymiany doświadczeń oraz poznania Państwa potrzeb.
Podczas spotkania zapoznamy Państwa z zakresem usług jakie świadczy Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Proponowany harmonogram spotkania:

10:00 – 10:15 – Powitanie uczestników przez Bartosza Świtałę – Kierownik ds. Promocji i Obrotu Nieruchomościami PARR S.A.,
10:15 – 10:30 – Przedstawienie oferty PARR S.A.- Bartosz Świtała, Anita Gorzowska,
10:30 – 10:45 – Przedstawienie oferty Słupskiego Inkubatora Technologicznego – Marcin Ingielewicz,
10:45 – 12:00 – Dyskusja i poczęstunek

Rejestracja na spotkanie: formularz zgłoszeniowy


Kontakt / Organizator: 601 730 271 lub biznes@parr.slupsk.pl


Organizator: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. PARR, jako regionalny punkt kontaktowy dla przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest uprawniona do wydawania decyzji o wsparciu w imieniu ministra właściwego do spraw gospodarki.

 

Zobacz też