PARR w gronie Gazel Biznesu, po raz drugi z rzędu!

PARR w gronie Gazel Biznesu, po raz drugi z rzędu!

Z wielką dumą informujemy, że Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. została laureatem Gazel Biznesu 2022 i po raz drugi z rzędu dołączyła do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Jesteśmy bardzo dumni, że znaleźliśmy się w rankingu wśród wielu znamienitych przedsiębiorstw w Polsce. Gratulujemy wszystkim z nich, a w szczególności tym z naszego regionu. Ze Słupska i okolic w gronie laureatów są m.in. firmy ze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz nasi Partnerzy: AJ Fabryka Mebli, Apator Telemetria, ENGIE EC, Fimal FSB, JR Okna, MS Okna i Drzwi, Markos, Lauber.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Więcej o rankingu Gazele Biznesu: https://www.pb.pl/gazele/

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia nasze działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego regionu. Agencja zarządza Słupskim Inkubatorem Technologicznym i Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Jest regionalnym punktem kontaktowym dla przedsiębiorców w ramach rządowego Programu Polska Strefa Inwestycji. Swym zasięgiem obejmuje 97 gmin w 16 powiatach na terenie w województw pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

cetryfikat PARR GB2022

Zobacz też