Webinar „Employer branding, czyli jak budować markę innowacyjnej firmy?” 08.03.2022

Webinar „Employer branding, czyli jak budować markę innowacyjnej firmy?” – 08.03.2022

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza na kolejny webinar pn. „Employer branding, czyli jak budować markę innowacyjnej firmy?” webinar jest realizowany w ramach szerokiego cyklu spotkań pn. „Pomorska podróż – kierunek innowacje”.

Cykl organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020:

Cele spotkania:

1. Zapoznanie się z podstawową wiedzą na temat employer brandingu.
2. Poznanie mechanizmów dotyczących analizy firmy pod kątem employer brandingu.
3. Zdobycie informacji dotyczących najlepszych praktyk liderów employer brandingowych w Polsce i na świecie.


PROGRAM

10:00-10:05         
Powitanie zaproszonych gości, krótkie omówienie agendy spotkania.
Moderator oraz Reprezentant DRG UMWP
10:05 -11:30
Wprowadzenie – budowanie marki pracodawcy, czyli fundamenty employer branding – o co w tym chodzi?
Strategia employer branding – analiza wizerunku firmy i zarządzania wizerunkiem firmy.
5 zasad Employer Brandingu.
Pułapki i mity na temat employer brandingu.
11:30 -11:45
PRZERWA
11:45 -12:50
Employer branding a cykl życia pracownika w organizacji- komunikacja wewnętrzna w firmie, utrzymanie najlepszych pracowników.
Rola wewnętrznych ambasadorów marki pracodawcy, rodzaje historii firmowych i ich wpływ na markę pracodawcy.
Znaczenie onboardingu.
Sposoby mierzenia efektów zastosowanych rozwiązań w obszarze employer brandingu.
Najlepsze praktyki liderów employer brandingowych w Polsce i na świecie.
12:50 -13:00
Podsumowanie spotkania wraz z sesją „Pytań i odpowiedzi” do eksperta prowadzącego.

 


PROWADZĄCY WEBINAR:

Marcin Zgórski – warszawiak z urodzenia, słupszczanin z wyboru. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz podyplomowo Psychologię Reklamy na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2009 roku Partner i Dyrektor Zarządzający w Studio Brandingowym Rio Creativo, które łączy się strategiczne podejście z wyobraźnią i intuicją. Od początku swojej działalności Rio przeprowadziło dziesiątki warsztatów strategicznych oraz zaprojektowało i z sukcesem wdrożyło wiele systemów identyfikacji wizualnych dla miast, firm i instytucji.


ZASADY REKRUTACJI I UDZIAŁU 

1.Rejestracja na spotkanie online odbywa się poprzez wypełnienie formularza za pośrednictwem serwisu Evenea.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: Pomorska podróż- kierunek innowacje. WEBINAR „Employer branding, czyli jak budować markę innowacyjnej firmy?” – Konferencje w , 08.03.2022 – Evenea.pl

2.Udział w spotkaniu zostanie potwierdzony e-mailem (na adres e-mailowy podany w formularzu), w którym zostanie przesłany link umożliwiający uczestnictwo w spotkaniu.

3.Osoby posiadające specjalne potrzeby dostępności informacyjno-komunikacyjnej wynikające z niepełnosprawności powinny poinformować o tym na etapie wypełniania formularza.

4.Spotkanie będzie rejestrowane nagraniem video. W trakcie uczestnictwa w spotkaniu on-line Uczestnik może udostępniać swój wizerunek. Skorzystanie z linku i przystąpienie do udziału w spotkaniu będzie uznane jako zgoda na nieodpłatne udostępnianie swojego wizerunku Organizatorowi wydarzenia i podmiotom działającym na jego zlecenie w związku z utrwaleniem i prezentacją nagrania spotkania. Uczestnik może w każdym momencie wyłączyć swoją kamerę internetową i zapobiec tym samym utrwaleniu swojego wizerunku. Uczestnik może również na etapie dołączania do „pokoju webinaru” zadecydować jakie dane profilu będą prezentowane (np. imię i nazwisko/ imię/inicjały)

5.Udział w webinarium jest bezpłatny.


Kontakt do realizatora webinaru:

e-mail:sit@sit.slupsk.pl tel. (59) 714-18-40

Zobacz też