WEBINAR:„Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych?”- 02.02.2022r.

WEBINAR:„Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych?”- 02.02.2022r.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A serdecznie zapraszają wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

Już 2 lutego zatrzymamy się na przystanku pod hasłem Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych?”.

Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego.

webinar opcja 1 2

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z budowaniem i wdrożeniem skutecznych projektów w zakresie zarządzania talentami i rozwojem pracowników. Pani Marzena Śmigielska, trenerka rozwoju osobistego oraz twórczyni programów szkoleniowych z komunikacji, asertywności czy motywacji opowie uczestnikom czym są talenty oraz jakie są kryteria ich identyfikacji.

Jeśli zastanawiacie się jakie są kluczowe funkcje programu talentowego i jak zatrzymać najbardziej utalentowanych pracowników, dołączcie do nas i porozmawiajcie z naszym ekspertem, który pokaże Wam jak budować strategię zarządzania talentami w firmie i tworzyć magię pracy.

 

 

DATA WYDARZENIA: 02.02 2022r. o godz. 10:00 – PLATFORMA: ZOOM

PROGRAM SPOTKANIA:

10:00 – 10:05 Powitanie zaproszonych gości, krótkie omówienie agendy spotkania

10:05 – 11:20 Wszystko o rekrutacji, czyli czy każdy ma talent? Kryteria identyfikacji talentówBudowanie i wdrażanie skutecznych projektów w zakresie zarządzania talentami i rozwoju pracowników – proces od A do ZPraca – cokolwiek to oznacza, czyli talenty w odpowiedzi na problemy świata VUCAStrategia organizacji, a strategia zarządzania talentami czyli „magia” pracy w danej firmie

11:20 – 11:35 PRZERWA

11:35 – 12:50 Kluczowe funkcje programu talentowego. Kiedy najlepiej go wdrożyć?Jak zatrzymać najbardziej utalentowanych pracowników? – 10 elementów programu rozwoju utalentowanych pracowników

12:50 -13:00 Podsumowanie spotkania wraz z sesją „Pytań i odpowiedzi” do eksperta prowadzącego


PROWADZĄCY: MARZENA ŚMIGIELSKA

2291)

Trenerka rozwoju osobistego i działania. Mówca motywacyjny. Twórczyni programów szkoleniowych z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji, zarządzania sobą w czasie, asertywności, motywacji, wymówek, pracy w grupie, wystąpień publicznych oraz innych kompetencji miękkich.

Posiada tytuł Mówcy Kwartału Professional Speakers Academy w Londynie.

Certyfikowana Coach International Coach Federation z doświadczeniem life coachingu, takżedla młodzieży i par oraz management coachingu dla kadr managerskich. Wykładowca na Wyższej Szkole Gospodarczej w Bydgoszczy oraz Akademii Pomorskiej w Słupsku. Obecnie wykładowca na MBA na AP w Słupsku

Współpracowała między innymi z: Kaliop Polska, Livioon Polska, Fundacja Sukces Pisany Szminką w Warszawie, Olivia Bussines Center w Gdańsku, Galerią Madison w Gdańsku, Aktywator – Dom Startupów w Słupsku, Akademią Pomorską w Słupsku, Słupską Izbą Przemysłowo – Handlową w Słupsku, Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku, Personel Profit w Gdańsku. Autorka książki “Wrzuć na luz”

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: https://app.evenea.pl/event/smartprogressprzyciaganietalentow/

Cykl „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!” organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.


Kontakt do realizatora webinaru:

e-mail:sit@sit.slupsk.pl tel. (59) 714-18-40

Zobacz też