26.04.2021 Spotkanie z ekspertem Komisji Europejskiej dotyczące programów UE i możliwości pozyskania środków finansowych w nowej perspektywie budżetowej 2021-2027

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców na:

Spotkanie dotyczące programów UE i możliwości pozyskania środków finansowych w nowej perspektywie budżetowej 2021-2027, w szczególności bezpośrednio z Komisji Europejskiej.

Spotkanie będzie prowadzone w formie on – line 26.04.2021 w godzinach od 12.00 do 13.30.

Ekspertem spotkania będzie Pan Krzysztof Kasprzyk – pracownik Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Spójności Komisji Europejskiej, zajmujący się bezpośrednio instrumentami finansowymi.

Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do zadania pytań związanych z zasadami przyznawania dofinansowań.

REJESTRACJA: https://app.evenea.pl/event/parrue/

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Każda z zarejestrowanych osób otrzyma na swój e-mail spersonalizowany link do spotkania online.

ORGANIZATOR / KONTAKT:

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. . www.parr.slupsk.pl, tel. 59 848 19 87, biznes@parr.slupsk.pl

Zobacz też