14.12.2022 Śniadanie biznesowe „Kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców z Powiatu Człuchowskiego”

14.12.2022 Śniadanie biznesowe „Kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców z Powiatu Człuchowskiego”

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Starostą Powiatu Człuchowskiego, Burmistrzem Miasta Człuchowa oraz Kaszubskim Związkiem Pracodawców, zapraszają przedsiębiorców z powiatu człuchowskiego na  śniadanie biznesowe.

W dniu 14.12.2022 r. zawitamy do Człuchowa i przedstawimy szeroki wachlarz możliwości wsparcia dla firm z tego obszaru.

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swoich działalności,
w tym realizacją nowych inwestycji na terenie Miasta Człuchów oraz gmin powiatu człuchowskiego: Czarne, Człuchów, Debrzno, Koczała, Przechlewo, Rzeczenica.

  • Przedsiębiorco, inwestuj z ulgą! Jeśli planujesz nową inwestycję z sektora przemysłowego lub nowoczesnych usług biznesowych, bądź planujesz rozbudować swój zakład, skorzystaj z ulg w podatku dochodowym w ramach programu „Polska Strefa Inwestycji”. Zachęty podatkowe dostępne są w całej Polsce, w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą. Podczas spotkania omówione zostaną kryteria jakie należy spełnić aby uzyskać ulgi w zasięgu Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
  • Chcesz poznać nowe trendy technologiczne na usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych? Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również specjalistyczne usługi oferowane przez Słupski Inkubator Technologiczny – SIT. Przedstawione zostanie praktyczne wykorzystanie usług pomiarów i skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, prototypowania i druku 3D oraz pomiarów termowizyjnych z ziemi i powietrza. W głównej mierze usługi te mogą usprawnić kontrolę jakości w przemyśle i zoptymalizować procesy produkcyjne. Pokaz druku 3D na żywo.
  • Poznaj i wykorzystaj w praktyce technologie multimedialne. Podczas spotkania będą przedstawione usługi związane z pilotowaniem i videofilmowaniem z drona, organizacją live streamingu spotkań/konferencji/szkoleń oraz przygotowaniem filmów promocyjnych dla przedsiębiorstw oraz innych podmiotów wraz z postprodukcją.

? KIEDY: 14.12.2022 (środa), o godz. 10:00 (rejestracja od 09:30)

? GDZIE: Hotel i Restauracja Nad Jeziorem, ul. Szczecińska 13, 77-300 Człuchów
? ZAPISZ SIĘ / REJESTRACJA: na stronie https://app.evenea.pl/event/sniadanieparrczluchow/


PROGRAM:

09:30 
Rejestracja i powitalna kawa 
10:00 
Powitanie, rozpoczęcie spotkania       
10:10
Polska Strefa Inwestycji – ulgi podatkowe i innowacje impulsem rozwojowym lokalnej gospodarki
10:25
Trzeci wymiar przemysłu – nowe technologie w utrzymaniu ruchu oraz inne praktyczne zastosowania
10:40
Usługi multimedialne dla przedsiębiorców
11:00
Rozmowy kuluarowe i poczęstunek

WARUNKI UDZIAŁU:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji .

Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma bilet elektroniczny na spotkanie.

W przypadku braku pisemnego powiadomienia o rezygnacji z potwierdzonego udziału co najmniej na 24h przed terminem wydarzenia organizator zastrzega sobie prawo obciążenia firmy/instytucji kosztami organizacyjnymi w wysokości 150 zł netto + VAT.


PARTNER WYDARZENIA:

  • Jednostki Samorządu Terytorialnego Powiatu Człuchowskiego będące partnerami PARR/SSSE w ramach Polskiej Strefy Inwestycji
  • Kaszubski Związek Pracodawców


ORGANIZATOR / KONTAKT

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. PARR, jako regionalny punkt kontaktowy dla przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest uprawniona do wydawania decyzji o wsparciu w imieniu ministra właściwego do spraw gospodarki. Zasięg SSSE w ramach PSI obejmuje 16 powiatów, zlokalizowanych na terenie trzech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.

www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73, promocja@parr.slupsk.pl

Zobacz też