Cykl śniadań biznesowych „Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze”.

Szanowni Przedsiębiorcy,

Z przyjemnością informujemy, że w najbliższych tygodniach organizujemy cykl śniadań biznesowych „Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze”.

Seria spotkań będzie skupiać się na przedstawieniu i omówieniu najważniejszych trendów w prowadzeniu i rozwoju działalności gospodarczej. Poruszane tematy będą obejmować m.in. zachęty inwestycyjne, w tym ulgi w podatku dochodowym. Ponadto, zaprezentujemy różne możliwości finansowania nowych inwestycji oraz omówimy szereg innych zagadnień, które mają wpływ na rozwój biznesu.

W ramach naszego cyklu śniadań biznesowych przedstawimy także szeroki zakres zagadnień związanych z pomiarami i drukiem 3D. Skupimy się na prezentacji i omówieniu różnych technologii oraz na pokazaniu praktycznych zastosowań innowacyjnych rozwiązań pozwalających usprawnić procesy m.in. utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych i nie tylko.

Nasze spotkania będą prowadzone przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, którzy chętnie udzielą praktycznych wskazówek i odpowiedzą na pytania uczestników. Jest to idealna okazja dla przedsiębiorców, aby zdobyć najnowszą wiedzę, która pomoże im osiągnąć sukces w swoim biznesie.

Cykl śniadań to doskonała okazja do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami i menedżerami, którzy mają podobne wyzwania i cele biznesowe. Będzie również czas na luźną rozmowę, kawę i poczęstunek.

Chcemy podkreślić, że nasze śniadania biznesowe są skierowane do przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać, myślą o nowych inwestycjach, szukają na nie finansowania. Zachęcamy do udziału również osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i kontakty biznesow.

Niedługo podzielimy się szczegółowymi informacjami

Zobacz też