Doradczy Brunch „Morze możliwości. Słów kilka o zachętach, ulgach i dotacjach. Czy Polska Strefa Inwestycji ma alternatywy?”

Doradczy Brunch „Morze możliwości. Słów kilka o zachętach, ulgach i dotacjach. Czy Polska Strefa Inwestycji ma alternatywy?”

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., spółka zarządzająca Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną, KPMG w Polsce oraz Centrum Inicjatyw Gospodarczych UM woj Zachodniopomorskiego zapraszają na Doradczy Brunch pt. „Morze możliwości. Słów kilka o zachętach, ulgach i dotacjach. Czy Polska Strefa Inwestycji ma alternatywy?”

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, niemniej jednak obwiązuje limit miejsc – decyduje m.in. kolejność zgłoszeń. Szczegółowe zasady uczestnictwa poniżej.

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej działalności oraz tych planujących realizację nowych inwestycji na terenie następujących powiatów województwa zachodniopomorskiego takich jak: świdwińskiego, drawskiego, kołobrzeskiego, wałeckiego.

TERMIN: 11 czerwca 2024, godz.11:00

REJESTRACJA: link

✔️ Przedsiębiorco jeśli planujesz nową inwestycję, bądź planujesz rozbudować swój zakład z sektora przemysłowego lub nowoczesnych usług biznesowych, skorzystaj z ulg w podatku dochodowym w ramach programu „Polska Strefa Inwestycji”.

Zachęty podatkowe dostępne są w całej Polsce, w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą. Podczas spotkania omówione zostaną praktyczne aspekty korzystania z pomocy publicznej, kryteria jakie należy spełnić aby uzyskać ulgi w zasięgu Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

✔️ A może szukasz innych instrumentów wsparcia do rozwoju swojego biznesu?

Partnerzy merytoryczni przedstawią szeroki wachlarz usług i produktów, ukierunkowanych na wsparcie w rozwoju przedsiębiorców w różnych obszarach. Zostaną przedstawione instrumenty finansowe, zachęty inwestycyjne, ulgi i dotacje na rozwój przedsiębiorstw.

PROGRAM:

  • Powitanie przez Organizatorów oraz Partnerów.
  • Pomorze zachodnie firmom pomoże – Centrum Inicjatyw Gospodarczych, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
  • Polska Strefa Inwestycji – kompleksowe wsparcie przedsiębiorców w obszarze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. / Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna
  • Morze możliwości. Słów kilka o zachętach, ulgach i dotacjach. Czy Polska Strefa Inwestycji ma alternatywy? – KPMG Polska
  • Polska Strefa Inwestycji:
  • Ulgi i zachęty podatkowe:
  • Korzyści i ryzyka związane z wyborem określonej zachęty podatkowe
  • Dotacje – jako uzupełnienie każdej ulgi podatkowej
  • Poczęstunek i zakończenie spotkania

WARUNKI UDZIAŁU:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.
Liczba Uczestników wydarzenia jest ograniczona. O możliwości udziału w wydarzeniu decyduje kolejność dokonania zgłoszenia. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji w przypadku wykorzystania wszystkich dostępnych miejsc przeznaczonych dla Uczestników wybranego wydarzenia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc Organizator zastrzega sobie również możliwość limitu ilości osób na jedną firmę. Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma na swój e-mail potwierdzenie.
Uczestnik może zrezygnować z udziału w wydarzeniu, ale jest zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania Organizatora o rezygnacji z udziału poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: promocja@parr.slupsk.pl w terminie nie później niż na 2 dni robocze do dnia wydarzenia.
Nieodwołanie uczestnictwa i nie wzięcie udziału w wydarzeniu skutkuje obciążeniem Uczestnika karą umowną w wysokości 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych), płatna za każdego zgłoszonego Uczestnika.

Zobacz też