Konferencja online na temat standardów obsługi inwestora

Agencji Rozwoju Pomorza S.A. i Pomorska Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do uczestnictwa w Konferencji kończącej projekt „Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim”, która odbędzie się 29 marca o godz. 13:30 w formule online, na platformie ZOOM.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną między innymi najważniejsze informacje związane z zachętami podatkowymi i ich wpływem na rozwój gmin i powiatów, możliwościami kreowania oferty inwestycyjnej w województwie pomorskim i wizerunku w kontekście pozyskiwania wymagających inwestorów z sektorów HiTech oraz aktualne trendy w inwestycjach zagranicznych.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój działanie 2.18. przez Agencję Rozwoju Pomorza we współpracy z Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego.

 
PROGRAM KONFERENCJI

13:30 – 13:40

Otwarcie konferencji i przywitanie gości

Piotr Ciechowicz – Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Pomorza S.A.
Mirosław Kamiński – Prezes Zarządu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

13:40 – 14:10

„Zachęty podatkowe i ich wpływ na rozwój gmin i powiatów”
– Agnieszka Szczotkowska i Krzysztof Wojtowicz Deloitte

14:15 – 14:45

„Kaszubski Smok: inwestycyjne BIG PICTURE – czyli jak Województwo Pomorskie może kreować swoją ofertę i wizerunek w kontekście pozyskiwania wymagających inwestorów z sektorów HiTech oraz rosnących oczekiwań ich pracowników”
– Mateusz Zmyślony

14:50-15:20

„Aktualne trendy w inwestycjach zagranicznych”
– Mikołaj Trunin  Zastępca Dyrektora Invest in Pomerania

15:20-15:30

Podsumowanie konferencji – sesja pytań i odpowiedzi
Zakończenie


Prelegenci:

Agnieszka Szczotkowska – jest licencjonowanym doradcą podatkowym i radcą prawnym,
a także menedżerem pracującym w dziale doradztwa podatkowego, w zespole ds. podatku dochodowego od osób prawnych. Doradza w kwestiach związanych z CIT, ze szczególnym uwzględnieniem korzystania z ulg podatkowych (decyzja o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji; ulga podatkowa na działalność B+R) oraz międzynarodowego prawa podatkowego.

Krzysztof Wojtowicz – kieruje działem doradztwa podatkowego w biurach Deloitte
w Szczecinie i w Gdańsku. Specjalizuje się m.in. w projektach z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, jak również wsparciem klientów w prowadzeniu postępowań podatkowych i sporów przed sądami administracyjnymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradzania jednostkom sektora finansów publicznych. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym.

Mateusz Zmyślony – ekspert w dziedzinie komunikacji społecznej i marketingu. Pionier marketingu miejsc w Polsce, wykładowca i publicysta. Autor kilkudziesięciu strategii marek, miast i regionów oraz projektów z zakresu marketingu wielkich wydarzeń (m.in. UEFA EURO 2012, EXPO 2022, a także ponad 30 miast, m.in. Krakowa, Warszawy, Sopotu, Kołobrzegu, Chorzowa).

Mikołaj Trunin – zastępca dyrektora Invest In Pomerania. Na co dzień zajmuje się pozyskiwaniem inwestorów na teren województwa pomorskiego. Wraz z zespołem pracuje nad promocją Województwa Pomorskiego w Polsce i za granicą.


Wydarzenie potrwa około 2 godzin. Nie obowiązują zapisy.

Link do konferencji: https://us02web.zoom.us/j/87846988659?pwd=aFFWL3UrT0xkclhVVjkvMWV6YlQvZz09


do pobrania:

Zobacz też