Webinarium „Przedsiębiorco sprawdź jak zaoszczędzić ? Wsparcie na wdrożenie efektywności energetycznej w firmie”. 24 marca br.

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na bezpłatne webinarium „Przedsiębiorco sprawdź jak zaoszczędzić ? Wsparcie na wdrożenie efektywności energetycznej w firmie”.

Rosnące koszty energii elektrycznej i ogrzewania mogą znacząco obciążyć budżety firm. Przedsiębiorcy w poszukiwaniu skutecznych, długofalowych rozwiązań mogą otrzymać wsparcie z Funduszy Europejskich na rozwiązania związane z ekoefektywnością energetyczną, które pomogą wprowadzić oszczędności.

Zapraszamy przedsiębiorców, chcących skorzystać z doradztwa podczas podejmowania działań na rzecz podniesienia efektywności energetycznej, takich jak przeprowadzenie audytu lub inwestycji, czy również w procesie ubiegania się o dofinansowanie na działania w tym obszarze.

W trakcie webinaru zostanie przedstawiona oferta doradztwa energetycznego oraz aktualne formy i środki finansowania inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i OZE, dostępne na terenie województwa pomorskiego.

Spotkanie odbędzie się: 24 marca 2022r. w godzinach 10:00 – 11:15 na platformie ZOOM.

Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do 23 marca 2022r.


PROGRAM SPOTKANIA:

10.00-10.05 Wprowadzenie w tematykę spotkania Punkt Informacyjny Agencji Rozwoju Pomorza w Słupsku

10.05-10.45 Środki Funduszy Ochrony Środowiska służące wsparciu przedsiębiorców Marcin Gregorowicz – kierownik Działu Doradców Energetycznych Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

10.45-11.00 Finansowanie instalacji wytwarzających energię ze źródeł odnawialnych – wsparcie w formie Pożyczki OZE

Sławomira Łukowska – specjalista ds. finansowania, doradca klienta Pomorski Fundusz Pożyczkowy

11.00-11.15 Sesja pytań i odpowiedzi

11.15 Podsumowanie i zakończenie webinarium

więcej informacji oraz rejestracja: Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (arp.gda.pl)

Zobacz też