Śniadanie biznesowe „Kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców” z Powiatu Kościerskiego

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Starosta Powiatu Kościerskiego, Burmistrz Miasta Kościerzyna oraz Kaszubski Związek Pracodawców zapraszają na śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców.

W dniu 20.10.2022 r. zawitamy do Powiatu Kościerskiego i przedstawimy szeroki wachlarz możliwości wsparcia dla przedsiębiorców z tego obszaru.

? KIEDY: 20.10.2022 (czwartek) – godz. 10:00

? GDZIE: Stary Browar Kościerzyna, Słodowa 3, 83-400 Kościerzyna

? ZAPISZ SIĘ / REJESTRACJA: na stronie: https://app.evenea.pl/event/sssewdrodzekoscierzyna/

?‍? DLA KOGO: Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swoich działalności w tym realizacją nowych inwestycji na terenie Miasta Kościerzyna oraz gmin powiatu kościerskiego: Dziemiany, Kościerzyna, Karsin, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma, Stara Kiszewa.


  • Przedsiębiorco jeśli planujesz nową inwestycję, bądź planujesz rozbudować swój zakład z sektora przemysłowego lub nowoczesnych usług biznesowych, skorzystaj z ulg w podatku dochodowym w ramach programu „Polska Strefa Inwestycji”. Zachęty podatkowe dostępne są w całej Polsce, w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą. Podczas spotkania omówione zostaną kryteria jakie należy spełnić aby uzyskać ulgi w zasięgu Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
  • Chcesz poznać nowe trendy technologiczne na usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych? Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również specjalistyczne usługi oferowane przez Słupski Inkubator Technologiczny – SIT. Przedstawione zostanie praktyczne wykorzystanie usług pomiarów i skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, prototypowania i druku 3D oraz pomiarów termowizyjnych z ziemi i powietrza. W głównej mierze usługi te mogą usprawnić kontrolę jakości w przemyśle i zoptymalizować procesy produkcyjne. Pokaz druku 3D na żywo. 
  • Poznaj i wykorzystaj w praktyce technologie multimedialne. Podczas spotkania będą przedstawione usługi związane z pilotowaniem i videofilmowaniem z drona, organizacją live streamingu spotkań/konferencji/szkoleń oraz przygotowaniem filmów promocyjnych dla przedsiębiorstw oraz innych podmiotów wraz z postprodukcją.

? PROGRAM

  1. Powitanie przez Organizatorów oraz Partnerów
  2. Polska Strefa Inwestycji – ulgi podatkowe i innowacje impulsem rozwojowym lokalnej gospodarki
  3. Trzeci wymiar przemysłu – nowe technologie w utrzymaniu ruchu oraz inne praktyczne zastosowania
  4. Usługi multimedialne dla przedsiębiorców
  5. Sesja pytań i odpowiedzi
  6. Networking i poczęstunek

WARUNKI UDZIAŁU:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Każda z zarejestrowanych osób otrzyma bilet elektroniczny na spotkanie.


ORGANIZATOR / KONTAKT

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73, promocja@parr.slupsk.pl

Zobacz też