Środkowopomorski Business Mixer II edycja za nami.

„Szybka rozmowa, długa współpraca!”, już po raz drugi takie hasło przewodnie przyświecało organizatorom i uczestnikom giełdy kooperacyjnej online skierowanej do przedstawicieli firm otwartych na nowe kontakty biznesowe.

W dniu 9 czerwca grupa przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu spotkała się online w celu nawiązania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń. Nowe technologie, które w ostatnim okresie stają się coraz bardziej powszechne, pozwoliły uczestnikom maksymalnie efektywnie i przy niewielkim zaangażowaniu czasowym zaprezentować pozostałym uczestnikom swoje działalności.  Koncepcja spotkania ewoluuje od listopada ubiegłego roku, kiedy to zorganizowano pierwszą pilotażową edycje eventu. W bieżącej odsłonie event przyjął formę jednej moderowanej sesji w której wzięło udział ponad 20 uczestników. Udział w spotkaniu niezmiennie był doskonała okazją do nawiązania pierwszego kontaktu z potencjalnymi partnerami oraz rozpoczęcia rozmów o ewentualnej współpracy.

Już po wydarzeniu uczestnicy pozytywnie odnieśli się zarówno do zmian jaki i samego uczestnictwa w evencie. W chwili obecnej trwa ewaluacja wydarzenia, w celu udoskonalenia formuły kolejnej edycji aby wpisać się w oczekiwania firm.  Organizatorzy po giełdzie dają też wsparcie uczestnikom w przypadku chęci indywidualnych rozmów pomiędzy uczestnikami.

Z punktu widzenia organizatorów, których jednym z głównych celów jest aktywne wspieranie przedsiębiorców oraz rozwoju gospodarczego Regionu Pomorza Środkowego, ten cykl wydarzeń ma ogromną wartość. Zacieśnianie współpracy pomiędzy firmami w regionie spowodowane koniecznością skrócenia i umocnienia łańcuchów dostaw, ale i wzrost lokalnego patriotyzmu gospodarczego rozumiany wyraz społecznej odpowiedzialności biznesu, mogą przynieść jedynie pozytywne skutki dla lokalnej gospodarki i spowodować zauważalny efekt synergii.

Wydarzenie zostało zorganizowane w partnerstwie przez Koszalińską Izbę Przemysłowo-Handlową,  inicjatora Giełdy ( www.kiph.com.pl ), Słupską Izbę Przemysłowo-Handlową Na Region Słupski ( www.siph.slupsk.pl ) oraz Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. ( www.parr.slupsk.pl ), która zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną ( www.sse.slupsk.pl ) i Słupskim Inkubatorem Technologicznym ( www.sit.slupsk.pl ). Mecenat marketingowy nad wydarzeniem po raz kolejny objęła Agencja Online Marketingu www.wypisz-wymaluj.com

Kolejna edycja wydarzenia planowana jest w ostatnim kwartale 2021. Już teraz zapraszamy!

Zobacz też